Informacje kontaktowe

Kancelaria Notarialna Patrycji Wojtysiak mieści się na łódzkiej Retkini, przy ulicy Armii Krajowej 34A. Przyjeżdzają do nas klienci z Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego, Pabianic, a nawet z dalszych okolic Łodzi. Notariusz świadczy usługi na miejscu, w wyznaczonych godzinach urzędowania, a jeśli zajdzie taka potrzeba, również w miejscu wskazanym przez klienta i w wymaganym przez niego terminie. 

Jak do nas dojechać

Jeśli wybieracie się do nas samochodem, mieszkańcom Retkini nie trzeba tłumaczyć dojazdu. Kancelaria mieści się w sercu dzielnicy, niedaleko bazarku Pod Topolami, bardzo blisko skrzyżowania ul. Armii Krajowej i Wyszyńskiego. Zawsze gdzieś nieopodal znajdzie się miejsce parkingowe. 

Jeżeli jedziecie Państwo do nas z centrum Łodzi, aleją Mickiewicza dojedziecie do ul. Bandurskiego, a dalej skręcicie w ul. Wyszyńskiego i na koniec w lewo, w ul. Armii Krajowej. 

Dla klientów z Konstantynowa Łódzkiego droga również nie jest skomplikowana ani długa. Z ulicy Konstantynowskiej skręcacie na rondzie w ul. Kornika i po przejechaniu Wyszyńskiego jesteście na miejscu.

Jeśli korzystacie Państwo z komunikacji miejskiej, możecie dostać się do nas tramwajem (linie 10A, 10B, 12, 18) lub autobusem (linie 52, 70, 76, 99).